Testy i szczepienia Covid‑19

Pandemia wymogła na nas wiele zmian i ograniczeń. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie życie bez pracy zdalnej i przestrzegania znanego wszystkim standardu sanitarnego dezynfekcja-dystans-maseczka. Te obostrzenia dotyczą sfery prywatnej i zawodowej. Szczególna odpowiedzialność spoczywa na pracodawcach, którzy muszą zadbać o bezpieczeństwo pracowników i ciągłość funkcjonowania firmy.

Zapytaj o ofertę

Czym są testy i szczepienia
Covid-19?

Zminimalizowanie zagrożenia epidemicznego to szansa na utrzymanie sprawnego funkcjonowania firmy i podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników.

Testy wykrywające obecność wirusa SARS-CoV-2 to najprostszy sposób przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się zagrożenia. Działamy ściśle wg ustaleń z klientem – z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych.

Testy są wykonywane przez przeszkolony personel, a wyniki dostępne w możliwie najkrótszym czasie. Badania wykonujemy w miejscu wskazanym przez klienta np. w zakładzie pracy.

 

Gwarantujemy jakość i skuteczność działań. Do tej pory przebadaliśmy ponad 8 tys. pracowników przyczyniając się do stabilnej działalności klienta i dbając o zdrowie jego kadry.

 

Realizujemy 3 rodzaje testów – z dojazdem we wskazane miejsce:

 

1 – testy antygenowe najnowszej generacji diagnozujące obecność wirusa na podstawie wymazu z nosogardzieli; ich wiarygodność jest zbliżona do metody RT-PCR; testy cechuje szybkość uzyskania wyniku i możliwość przeprowadzenia w dowolnym miejscu;

2 – badanie Real Time RT-PCR – wskazuje obecność materiału genetycznego SARS-CoV-2 w materiale biologicznym pacjenta; test zgodny z wytycznymi WHO;

3 – testy przesiewowe wykrywające przeciwciała IgG i IgM u osób będących po lub w trakcie infekcji koronawirusowej. Badanie poprzedzone jest pomiarem temperatury ciała oraz wywiadem epidemiologicznym, co zwiększa wiarygodność otrzymanych informacji.

 

Zaszczepionym pracownikom przeciw COVID-19 możemy wykonać testy poszczepienne IgG – sprawdzające odporność tj. poziom przeciwciał, wyprodukowanych po podaniu szczepionki przeciw COVID-19.

Co zyskujesz?

Szybką diagnostykę

i zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem w firmie

 

Wygodę

testy zrealizujemy we wskazanym miejscu np. zakładzie pracy

Podniesienie bezpieczeństwa

sanitarnego w firmie

 

 

Zminimalizowanie ryzyka

ograniczenia działalności przez zwolnienia chorobowe

Poprawę wizerunku

pracodawcy

Co nas wyróżnia?

 • blisko 8 tys. zrealizowanych testów u klienta
 • realizacja usługi w systemie 24/7
 • ogólnopolski zasięg – zapewniamy dojazd we wskazane miejsce lub organizację mobilnego punktu
 • współpraca z laboratorium spełniającym rygorystyczne normy (certyfikat CE-IVD do diagnostyki in vitro oraz zgodność z wytycznymi WHO, CDC i FDA)
Zapytaj o ofertę

Połączenie spółek

Połączenie spółek Hospital Service spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu z „PRAKTYKA LEKARZA RODZINNEGO PANAC...

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej

Uzupełnij formularz

Podaj nam więcej szczegółów, co pomoże nam sprawnie odpowiedzieć na Twoje zapytanie

  * pole wymagane

  Administratorami Twoich danych osobowych będą Współadministratorzy wskazani w linku Wykaz Współadministratorów, którzy przetwarzają dane na podstawie umowy o współadministrowanie.
  Zgłoszenie odwołania ww. zgód należy wysłać na następujący adres e-mail: iod.e-marketing@auraco.pl
  Punktem kontaktowym dla Ciebie, w sprawach dotyczących ochrony Twoich danych w związku z ww. Zgodami, jest Auraco sp. z o.o., ul. Solec 81B, 00-382 Warszawa, adres e-mail iod.e-marketing@auraco.pl.