Testy i szczepienia Covid‑19

Pandemia wymogła na nas wiele zmian i ograniczeń. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie życie bez pracy zdalnej i przestrzegania znanego wszystkim standardu sanitarnego dezynfekcja-dystans-maseczka. Te obostrzenia dotyczą sfery prywatnej i zawodowej. Szczególna odpowiedzialność spoczywa na pracodawcach, którzy muszą zadbać o bezpieczeństwo pracowników i ciągłość funkcjonowania firmy.

Zapytaj o ofertę

Czym są testy SARS-CoV-2?

Zminimalizowanie zagrożenia epidemicznego to szansa na utrzymanie sprawnego funkcjonowania firmy i podniesienie poziomu bezpieczeństwa pracowników.

Testy wykrywające obecność wirusa SARS-CoV-2 to najprostszy sposób przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się zagrożenia. Działamy ściśle wg ustaleń z klientem – z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych.

Testy są wykonywane przez przeszkolony personel, a wyniki dostępne w możliwie najkrótszym czasie. Badania wykonujemy w miejscu wskazanym przez klienta np. w zakładzie pracy.

 

Gwarantujemy jakość i skuteczność działań. Do tej pory przebadaliśmy ponad 8 tys. pracowników przyczyniając się do stabilnej działalności klienta i dbając o zdrowie jego kadry.

 

Realizujemy 3 rodzaje testów – z dojazdem we wskazane miejsce:

 

1 – testy antygenowe najnowszej generacji diagnozujące obecność wirusa na podstawie wymazu z nosogardzieli; ich wiarygodność jest zbliżona do metody RT-PCR; testy cechuje szybkość uzyskania wyniku i możliwość przeprowadzenia w dowolnym miejscu;

2 – badanie Real Time RT-PCR – wskazuje obecność materiału genetycznego SARS-CoV-2 w materiale biologicznym pacjenta; test zgodny z wytycznymi WHO;

3 – testy przesiewowe wykrywające przeciwciała IgG i IgM u osób będących po lub w trakcie infekcji koronawirusowej. Badanie poprzedzone jest pomiarem temperatury ciała oraz wywiadem epidemiologicznym, co zwiększa wiarygodność otrzymanych informacji.

 

Zaszczepionym pracownikom przeciw COVID-19 możemy wykonać testy poszczepienne IgG – sprawdzające odporność tj. poziom przeciwciał, wyprodukowanych po podaniu szczepionki przeciw COVID-19.

Co zyskujesz?

Szybką diagnostykę

i zminimalizowanie ryzyka zakażenia koronawirusem w firmie

 

Wygodę

testy zrealizujemy we wskazanym miejscu np. zakładzie pracy

Podniesienie bezpieczeństwa

sanitarnego w firmie

 

 

Zminimalizowanie ryzyka

ograniczenia działalności przez zwolnienia chorobowe

Poprawę wizerunku

pracodawcy

Co nas wyróżnia?

  • blisko 8 tys. zrealizowanych testów u klienta
  • realizacja usługi w systemie 24/7
  • ogólnopolski zasięg – zapewniamy dojazd we wskazane miejsce lub organizację mobilnego punktu
  • współpraca z laboratorium spełniającym rygorystyczne normy (certyfikat CE-IVD do diagnostyki in vitro oraz zgodność z wytycznymi WHO, CDC i FDA)
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej