Opieka nad pacjentem

Jeśli potrzebujesz kompleksowej usługi pomocy w opiece nad pacjentem w Twojej placówce medycznej, wykonywanej przez salowe, sanitariuszy lub opiekunów medycznych – pomożemy w jej realizacji. Usługi te wspierają procesy terapeutyczne i stają się ich integralną częścią. Są elementem profilaktyki zdrowotnej oraz wsparcia cyklu poprawy i przywracania zdrowia Twoich pacjentów.

Zapytaj o ofertę

Czym jest opieka nad pacjentem?

Czynności wykonywane przez salowe, sanitariuszy czy opiekunów medycznych są realizowane z zachowaniem wytycznych i przepisów z zakresu prawa ochrony zdrowia oraz zgodnie ze wskazówkami i procedurami wskazanymi przez Twoją placówkę .

Nasza usługa to przede wszystkim udział w kompleksowej opiece nad pacjentem/pomoc pielęgniarce w wykonywaniu wobec pacjenta czynności pielęgnacyjno-higienicznych; pomoc pielęgniarce przy pacjencie w wykonywaniu prostych czynności pielęgnacyjno – higienicznych; udział w dystrybucji posiłków do pacjenta; czynności dotyczące transportu wewnątrzszpitalnego, w tym pomoc w transporcie pacjenta, materiałów, sprzętu, środków, dokumentacji, materiału do badań i wyników, odpadów medycznych, bielizny szpitalnej itp.; czynności pomocnicze w gabinecie diagnostycznym, zabiegowym czy operacyjnym;, czynności związane z zarządzaniem bielizną, pościelą i odzieżą szpitalną; utrzymanie wymaganej higieny pomieszczeń i wyposażenia zapewniając bezpieczeństwo pacjenta i personelu oraz ciągłość wykonywanych procedur terapeutycznych.

Co zyskujesz?

Zapewnienie ciągłości

udzielania świadczeń zdrowotnych

Eliminację problemu

występowania niedoborów kadrowych personelu

Zapewnienie

wyższej płynności organizacji struktur placówki – ekonomicznej i funkcjonalnej.

Co nas wyróżnia?

  • Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług w branży ochrony zdrowia.
  • Dostosowujemy usługi do panujących warunków i obowiązujących norm w placówce medycznej.
  • Wdrażamy nowe rozwiązania optymalizujące koszty utrzymania infrastruktury i funkcjonowania placówek ochrony zdrowia.
Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami
i sprawdź ofertę

Zapytaj o ofertę

Inne produkty

Zobacz więcej