22 września we Wrocławiu odbył się III Kongres Menadżera Zdrowia. Wydarzenie zorganizowane przez Mazowieckie Centrum Biznesowe dedykowane jest kadrze zarządzającej placówkami medycznymi. W kongresie wzięli udział przedstawiciele Grupy Impel odpowiedzialni za współpracę z sektorem ochrony zdrowia.

Celem kongresu była wymiana doświadczeń i dyskusja pomiędzy przedstawicielami i ekspertami sektora ochrony zdrowia nad najbardziej newralgicznymi tematami dla branży.

Podczas tegorocznej edycji poruszono kluczowe kwestie dla sektora, a spotkanie podzielone było na cztery bloki tematyczne:

  • obsługa pacjenta
  • prawo
  • zarządzanie
  • finansowanie

W czasie kongresu poruszano m.in. tematykę dotyczącą standardów obsługi pacjentów, aktualnych zmian legislacyjnych i reagowania na sytuacje kryzysowe. W trakcie debat pojawiły się wątki związane z efektywną organizacją czasu pracy w placówkach medycznych oraz wdrażaniem skutecznych strategii zarządzania.

Wydarzeniu towarzyszyły również targi medyczne, podczas których zaprezentowano  innowacyjne rozwiązania mające bezpośredni wpływ na funkcjonowanie placówek medycznych.

Grupa Impel od lat świadczy usługi dla instytucji z sektora ochrony zdrowia. Udział w takich wydarzeniach jak Kongres Menadżera Zdrowia pozwala nam być na bieżąco z problematyką branży, a dzięki temu tworzyć rozwiązania odpowiadające na jej potrzeby.

Więcej na temat usług dedykowanych dla sektora ochrony zdrowia przeczytasz tutaj.

Aktualności