VIII Regionalna Konferencja PFSz – Zamość 2023 stanowi platformę do wymiany doświadczeń, prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz budowania partnerskich relacji w sektorze medycznym. Wydarzenia organizowane przez Polską Federację Szpitali przyciągają wielu specjalistów z branży. W gronie tym znajdują się lekarze, pielęgniarki, przedstawiciele administracji publicznej, naukowcy i przedsiębiorcy z całego kraju.

W trakcie wydarzenia planowane są prezentacje oraz panele dyskusyjne, prowadzone przez znane autorytety w dziedzinie ochrony zdrowia. Na konferencji poruszone zostaną istotne i aktualne tematy, m.in.: dostęp do wysokiej jakości usług medycznych, rozwój infrastruktury szpitalnej, a także innowacji technologicznych. Prelegenci omówią zagadnienia związane z ekologią.

Swoją prelekcję w czasie konferencji zaprezentują przedstawiciele Grupy Impel:

  • Paweł Gudwański – Prezes Zarządu, Hospital Service Sp. z o.o.
  • Jolanta Nykiel – Dyrektor ds. operacyjnych, Hospital Service Sp. z o.o.

Temat: „Bezpieczeństwo placówek medycznych – oferta produktów Patient Care

Od 33 lat Grupa Impel dostarcza usługi dla sektora ochrony zdrowia. Uczestnictwo w wydarzeniach takich jak VIII Regionalna Konferencja PFSz – Zamość 2023 pozwala nam być na bieżąco z problematyką branży. Dzięki czemu tworzymy konkretne rozwiązania, które odpowiadają na jej potrzeby.

Konferencja odbędzie się 25 maja 2023 w Hotelu Artis, Sitaniec 1 w Zamośćiu. Szczegółowe informacje oraz link do rejestracji: LINK

Aktualności